Modern Life Style

  nekomerčné názory na svet

BOMBARDÉR
 
úvod | články | galéria | kniha návštev | linky | kontakt |
piatok, 4. február 2005 meniny má
ČLÁNKY
Odporúčame

 

 
 
 

 

EDITORIAL (1)
Volám sa Robin Sense a som zakladateľom a zároveň šéfredaktorom stránky www.bombarder.szm.sk Mám 34 rokov, zaujíma ma najmä šport (tenis, futbal, hokej ), rád pozerám TV a dokonca v tomto veku si s radosťou zahrám nejakú počítačovú hru. Dúfam, že sa Vám bude táto stránka páčiť, že ju budete navštevovať začo Vám budeme s ďalšími tvorcami tejto stránky vďační.

Prečo vznikla táto stránka?
Odpoveď je jednoduchá. Chceme ponúknuť vidieť svet aj trochu iným, netradičným spôsobom (úplne inak ako v slovenských bulvárnych médiách).

Čo na „Bombardéri“ nájdete?
Budú tu rôzne komentáre, príspevky, názory či súťaže o atraktívne ceny (hudobné CD) – treba len včas vydržať a výsledok našej práce sa ukáže byť veľmi pozitívny.

Chcete sa zapojiť do tejto tvorby aj vy?
Neváhajte a píšte svoje postrehy, nápady, kritiky, ... na e-mailovú adresu bombarder@szm.sk. Samozrejme budeme Vám zato vďační. Každý názor si s potešením prečítame.

Čo bude na www.bombarder.szm.sk prevládať?
Reportáže, komentáre, analýzy, grafy, tabuľky zo sveta showbiznisu, zo športu (najmä však: tenis, futbal, hokej, lopt. hry, atletika a plávanie), zo sveta, z histórie, geografie, prírodopisu. Nájdete tu však aj rôzne programové informácie (sledovanosť TV) resp. informácie o dovolenkách (ceny, zaujímavosti, atrakcie).

To je nateraz všetko, želám vám príjemné čítanie.


Robin Sense, šéfredaktor

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
NAJ ČLÁNKY
Naši priatelia