Modern Life Style

  nekomerčné názory na svet

BOMBARDÉR
 
úvod | články | galéria | kniha návštev | linky | kontakt |
piatok, 4. február 2005 meniny má
ČLÁNKY
Odporúčame

 

 
 
 

 

KTO DNES V SUPERSTAR VYPADNE?

Už dnes večer v Národnom tenisovom centre (NTC) sa rozhodne o v poradí druhom vypadávajúcom finalistovi veľkolepej slovenskej show SLOVENSKO HĽADÁ SUPERTSAR.

Ako to vyzeralo v Superstar 28.1. teda pred týždňom?
Bol to 1. finálový večer. Moderátori, porota, súťažiaci a celý štáb STV sa presunul z Mlynskej doliny na tehelné pole do NTC.
Téma večera: Môj POP IDOL

O 20:07 sa to všetko začalo. Na pódium prišli Adela Banáč a Pyco (Martin) Rauzs, ktorý predstavili porotu v zložení: Julo Viršík – moderátor rádia Okey
Lenka Slaná – vydavateľstvo BMG
Paľo Habera (nastal piskot) – slovenský spevák
Laco Lučenič – nestarnúci predseda poroty
A potom to prišlo: Všetkých jedenásť spevákov odspievalo POP (aj keď u niektorých to neboli, ako sami priznali tie pravé POP IDOLY) .

V prehľadnej tabuľke Vám ponúkame meno finalistu, názov interpreta, pieseň a naše hodnotenie (ako v škole 1-5) v poradí akom predstúpili pred vyše 1 500 divákmi:

P.č.. Meno Interpret Pieseň Hodnotenie
1. Katka Koščová
Joss Stone You had me 3
2. Martin Keleczéniy Bon Jovi Bed of Roses 1-
3. Peter Konček R.Kelly If I Could Turn Back The Hands 1-
4. Petra Humeňanská Eric Carmen Hungry Eyes 4
5. Samuel Tomeček Bon Jovi It´s My Life 2003 2
6. Tomáš Bezdeda Tublatanka Dnes 1
7. Zdenka Predná Falllin Alicie Keys 1
8. Miro Jaroš Arash Boro Boro 1
9. Martina Šindlerová Elkie Brooks Straiway to Heaven 2
10. Robo Mikla Robo Grigorov Kým Ťa Mám 2
11. Peter Kotuľa Seala Love´s Divine 4

1-VÝBORNE
2-CHVÁLITEBNE
3-DOBRE
4-DOSTATOčNE
5-NEDOSTATOČNE

Niekedy to vyzeralo tak, ako keby sa jeden člen poroty SLOVENSKO HĽADÁ SUPERSTAR „pokušoval“ z divákmi, ktorí pred jeho hodnotením daného súťažiaceho často spustili neomylný piskot.
Po skončení piesne 22-ročného Bratislavčana Petra Kotuľu zaspievali všetci jedenásti SUPERSTÁRSKU hymnu, od autora Paľa Haberu (text napísal: Daniel Hevier) – Kým vieš snívať? Po pesničke moderátori ukončili program .......................

S menším meškaním niečo po polnoci sa začal „neľútostný boj“, ktorý jeden finalista „neprežije“ – SLOVENSKO HĽADÁ SUPERSTAR ROZHODNUTIE. K slovu sa dostala porota. Julo by domov „poslal“ Roba Miklu. Lenka Slaná chorľavú Petru. Mr. Habera a predseda poroty by z hry vylúčili „ Boro, boro“ aliaz Miro Jaroš (aj keď Laco Lučenič povedal, že všetci jedenásti predviedli svoj najlepší výkon v živote) napriek tomu, že Jaroš skončil v neoficialných výsledkoch na 2.mieste za Bezdedom ...............
Adela s Pycom postupne vyzývali finalistov ako učitelia v škole (Adela: „ Zdenka postav sa!“) ..... Najmenej hlasov napokon dostal „domáci“ finalista súťaže SHS Martin Keleczényi (niečo cez 14 000). Opäť Haberova pesnička a je koniec.................


Balady, ktoré sa budú dnes spievať niektorým súťažiacim evidentne nesedia, preto celé Slovensko je už teraz netrpezlivé, kto vypadne a ostatný krát zaspieva pieseň v Brunovom magazíne. Bude to Petra Humeňanská, Peter Kotuľa, Robo Mikla alebo niekto z favoritov?
Dnes bude mať jednotka istotne väčšiu sledovanosť ako všetky ostatné TV dohromady.

Robin Sense

foto k článku nájdete v galerii:

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
NAJ ČLÁNKY
Naši priatelia